Coco Lee

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Coco Lee

Post autor: Virtual Tom »

Właśnie przypomina o sobie azjatycka wokalistka Coco Lee, bardzo popularna własnie w tamtym rejonie świata. Nam najbardziej znana może być z pieknej ballady "Love before time" pochodzącej ze ściezki dzwiękowej filmu "Przyczajony tygrys ukryty smok"

Jej międzynarodowy album "Exposed" właśnie ukazał się w Azji, nastepnie ma zostac wydany w pozostałych regionach świata.

Singlem promującym jest piosenka "No doubt" klip możecie pobrać ze stronki głównej http://www.cocofans.com/

I co my tu mamy? - to czego ostatnio pełno i co jest trendy :roll: - r'n'b + gościnnie raper, dodatkowo Coco dziwnie brzmi w tym utworze, ale ogólnie jest to nieszkodliwe dla ucha i można posłuchać.

Czekam na Wasze opinie - czy w ogóle słyszeliście o Coco, co o niej myslicie?
Ja mam znowu skojarzenie, że to taka azjatycka wersja Edyty :D (piekna, utalentowana, próbuje zaistnieć na arenie międzynarodowej)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Coco Lee - No Doubt?

Post autor: Bob »

Muszę sprawdzić na DVD z Mulan, ale w 99% śpiewała po chińsku wersje Lustra.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Coco Lee - No Doubt?

Post autor: Virtual Tom »

Bob pisze:Muszę sprawdzić na DVD z Mulan, ale w 99% śpiewała po chińsku wersje Lustra.
Ooooooo no proszę :o to bardzo mozliwe :o
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Coco Lee - No Doubt?

Post autor: Bob »

Nie myliłem się. W MTV jakiś m-c temu ogladałem program poswięceny Krystynie A.Jakież było moje zdziwienie, gdy usłyszałem , że jedna z moich ulubionych wokalistek, jeżeli nie NR1 wśród zagranicznych potrzebowała ok 4 dni , żeby zarejestrować najwyższe dzwieki w Reflections i wcale mnie jej wersja nie poraża tak jak piorunujace wrażenie robi na mnie wersja Edyty.Co do CoCo-nie znam jej twórczości poza właśnie wersją Lustra, która jest taka sobie, ale piekna z niej dziewczyna
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Coco Lee - No Doubt?

Post autor: vanity »

szczerze mówiąc mnie się bardziej podoba reflections niż lustro. zresztą to jedna z moich ulubionych piosenek w wykonaniu Krysi. potem jej piosenki były ładne ale nie rewelacyjne. ostatni album za to bardzo mi się spodobał. cieszę się że się Krysia trochę przekwalifikowała. beautiful mnie zaczarował. 1 raz ją usłyszałam w radio i się zakochałam w tej piosence. i zapewne na długo utkwi mi w pamięci. kilka późniejszych piosenek Krysi też mi się bardzo podoba. a Coco Lee wogóle nie kojarzę. zresztą Wiecie. ja chyba zawsze najbardziej lubiłam panie o pięknych głosach.
ODPOWIEDZ